Czerpiąc modowe inspiracje od filmowych bohaterów

Telewizor jest cudownym nośnikiem wszelkich informacji. Dla niektórych stanowi swoiste okno na świat. Spędzanie czasu przed telewizorem to dla wielu doskonały sposób na rozrywkę. Mnóstwo seriali, teleturniejów, programów publicystycznych. Siedząc tak z pilotem w ręku nie czujemy nudy a czas płynie spokojnie i wesoło. Co robili ludzie, gdy nie było telewizora? Czyżby umierali z nudów? Ze srebrnego ekranu wypływa szereg inspiracji dotyczących różnych sfer życia. Jedną z nich jest moda prezentowana przez bohaterów filmowych.

Być jak gwiazdy ekranu

Filmowi czy serialowi bohaterowie prezentują określony styl. To wiąże się z sylwetką bohatera. Niekiedy pojawia się pragnienie by być jak mój ulubiony bohater lub bohaterka, która ma doskonały zmysł modowy. Jeśli ona nosi spodnie z dziurami, to ja też takie wkładam. Jeżeli jej cechą charakterystyczną jest jeansowa spódnica midi, to i ja pokazuję taki styl. To daje przekonanie, że ubieramy się zgodnie z trendami i jesteśmy na topie. Mając na sobie stylizację rodem z ulubionego serialu, bliższa nam jest postać bohaterki, na której się wzorujemy.

Namiastka luksusu we własnej szafie

Inspiracją modową są nie tylko stylizacje bohaterów seriali ale rzeczywisty styl danej gwiazdy. Szczególnie na galach filmowych możemy zaczerpnąć lekcje elegancji i klasy w najbardziej ekskluzywnym wydaniu. Nie ma w tym nic złego. Należy przekładać jednak zainteresowanie modą na swoje możliwości finansowe i kształt swojej sylwetki. Za mniejsze pieniądze niż te, które gwiazdy zostawiają u słynnych projektantów, też można ubierać się z gustem i klasą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *